fbpx

SZYBKIE I ENERGOOSZCZĘDNE OGRZEWANIE, NA ŻĄDANIE?

WYBIERZ GRZEJNIKI DO POMP CIEPŁA JAGA

Z każdym uderzeniem serce pompuje krew do całego ciała
– podczas ćwiczeń przyspiesza i szybko regeneruje się w spoczynku.

Podobnie urządzenia do pomp ciepła Jaga zapewniają komfort w całym domu szybko i niezwykle wydajnie. Inteligentne i estetyczne urządzenia w twoim rozmiarze i rytmie, doskonale sprawdzą się w połączeniu z pompami ciepła, a także w instalacjach z klasycznymi kotłami CO.

ZALETY

Połączenie ekologicznej wydajności pompy ciepła z łatwością obsługi i szybkością grzejników Jaga to wydajne i bardzo oszczędne ogrzewanie. Gdy ceny gazu i energii elektrycznej szybują w górę, warto korzystać z każdego sposobu na zmniejszenie zużycia energii. Grzejniki do pomp ciepła Jaga zapewniają znaczne oszczędności również w przypadku klasycznego kotła gazowego lub olejowego. Rozłóż swoją inwestycję i przejdź na nowoczesny system w dwóch krokach!

najlepsze rozwiązanie do renowacji
i idealne do nowego budownictwa

poprawia efektywność sezonową każdej pompy ciepła
lub kotła kondensacyjnego

doskonale współpracuje z istniejącym kotłem centralnego ogrzewania,
więc rozłóż inwestycję i zainstaluj pompę ciepła później

ogrzewa wydajnie i komfortowo
przy najniższej temperaturze wody

wraz z pompą ciepła nasze grzejniki zapewniają
najbardziej ekonomiczne i zdrowe chłodzenie bez kondensacji

elegancki i ponadczasowy design do każdego wnętrza
lub niewidocznie wbudowany w ścianę, podłogę lub sufit

DOPASOWANE DO KAŻDEGO WNĘTRZA

IDEALNE DO NOWOCZESNYCH BUDYNKÓW

ELASTYCZNE W PROJEKTOWANIU

NOWOŚĆ: STRADA HYBRID MM

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA ENERGETYCZNIE TECHNOLOGIA W SUPER ELEGANCKIM WYDANIU

Zainstaluj szybko i łatwo dzięki podłączeniu centralnemu!
Uniwersalne podłączenie MM pozwala na zamontowanie większego urządzenia – odległość od ściany jest niezależna od wymiarów urządzenia.

NOWA KARTA KOLORÓW

Oprócz koloru białego (133) i szarego stalowo-piaskowego (001) oferujemy teraz złamaną czerń (145) jako kolor standardowy. Elegancki i stylowy w całej swojej prostocie!

kolor Traffic White – 133 – RAL 9016

kolor Sandblast Grey – 001

kolor Off-Black – 145 – RAL 7021

Jaga Low-H2O: mniejsze zużycie energii, krótki czas reakcji, lekki element grzewczy

Pompa ciepła w połączeniu z panelami słonecznymi to bez wątpienia najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania, ale system oddawania ciepła również odgrywa dużą rolę. Grzejniki Jaga do pomp ciepła są znacznie lżejsze i zawierają znacznie mniej wody niż tradycyjne grzejniki czy ogrzewanie podłogowe. Dzięki swojej konstrukcji nie potrzebują czasu na rozgrzanie się i natychmiast uwalniają ciepło do pomieszczenia.

Ultranowoczesne wymienniki ciepła wykonane z aluminium i miedzi reagują wielokrotnie szybciej na zapotrzebowanie ogrzewania lub chłodzenia.

JAGA Low-H2O: dokładnie przetestowana, najwyższa skuteczność oddawania ciepła

Urządzenia Jaga były przez lata szeroko testowane przez różne niezależne instytucje w różnych krajach. Belgijska WTCB, brytyjska BRE, a także holenderski instytut KIWA, najwyżej oceniły skuteczność oddawania ciepła przez grzejniki Jaga.

CLIMATE DESIGNERS,
OD 60 LAT

Zmiany klimatyczne i ewolucja technik budowlanych wymagają nowego, ekologicznego podejścia do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.
Od założenia w 1962 roku Jaga koncentruje się na innowacjach, kreatywności i zrównoważonym rozwoju.

Jaga przełamuje tradycyjne myślenia i od dziesięcioleci zaskakuje zupełnie nowymi koncepcjami, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. To nie przypadek, że Jaga może pochwalić się imponującą listą nagród Design Awards dla różnych kultowych produktów.

W 2003 roku Jaga opracowała pierwsze dynamiczne grzejniki, które mogą łączyć ogrzewanie, chłodzenie i wentylację.
Dzięki naszym grzejnikom Low-H2O, jednostkom DBE, a później DBH, firma Jaga jest gotowa na obecną rewolucję energetyczną od 20 lat. Obecnie możemy pochwalić się asortymentem ponad 300 produktów, które doskonale nadają się do ogrzewania niskotemperaturowego.

Opracowane i przetestowane w naszym własnym laboratorium Jaga Experience Lab, a także sprawdzone i zatwierdzone przez różne niezależne, międzynarodowe instytuty.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!