Jaga Climate Designers

„Droga do zdrowszego środowiska

zimą i latem,

wewnątrz i na zewnątrz”

Zmiany klimatyczne i ewolucja technik budowlanych wymagają nowych ekologicznych rozwiązań ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

Nowe technologie muszą zużywać znacznie mniej energii. Muszą zapewniać lepszy komfort wewnątrz pomieszczeń bez szkody dla klimatu zewnętrznego. Tradycyjne systemy, oparte na spalaniu i emitujące węgiel, muszą zostać wygaszone. Musimy ewoluować w kierunku zielonego płomienia i budować zrównoważoną ścieżkę ku lepszej przyszłości. Podążanie tą drogą nie jest już kwestią wyboru, to obowiązek.

Kierowani swoją filozofią, Jaga Climate Designers nieustannie poszukują najbardziej ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

Dołącz do nas i zostań ambasadorem Jaga Climate Designers.

Nie ma planety B!

BY ŻYĆ W ZDROWSZYM ŚRODOWISKU

KOMFORT ZIMĄ i LATEM

OGRZEWANIE , CHŁODZENIE I WENTYLACJA

“Konwektor” Jaga nigdy nie był zwykłym grzejnikiem, a teraz zamienia się w narzędzie klimatyczne. Ultralekki wymiennik ciepła stosowany już w naszych pierwszych produktach, stał się podstawowym elementem wszystkich naszych nowych i przyszłych rozwiązań. Stąd wywodzi się przewaga technologiczna Jaga w lekkich, efektywnych i wysokowydajnych wymiennikach ciepła, które dziś stały się kompletnym systemem grzewczym, chłodzącym i wentylacyjnym.

“ Komfort wewnątrz to komfort osobisty,
komfort na zewnątrz jest komfortem
dla każdego życia na całej planecie “

“ Zapewnienie lepszego klimatu wewnątrz
bez szkody dla klimatu zewnętrznego.
To jest nasz główny cel jako Jaga Climate Designers! “

Komfort
wewnątrz i na zewnątrz

UGASIĆ OGIEŃ

Produkty Climate Designers przeznaczone są do współpracy z najbardziej przyjaznymi dla środowiska technologiami, takimi jak pompy ciepła i energia słoneczna. Lekkie grzejniki znakomicie funkcjonują przy najniższych temperaturach zasilania, automatycznie przełączają się między ogrzewaniem i chłodzeniem oraz współpracują z inteligentnymi systemami wentylacji. Wszystkie nasze urządzenia zapewniają najlepszy klimat w pomieszczeniach dzięki instalacjom, które nie wymagają ognia (czytaj: kocioł).

Brak ognia oznacza, że produkty Jaga Climate Designers pomagają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, a przez to poprawić również klimat na zewnątrz.

Mniej materiałów,
więcej technologii

IDEALNY PRZYKŁAD EKODESIGNU

Produkty Jaga Climate Designers zużywają mniej energii. Są one przyjazne dla środowiska od momentu produkcji, w czasie cyklu życia oraz po nim. Produkty te są znacznie lżejsze i mniejsze niż inne grzejniki lub systemy ogrzewania podłogowego, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na surowce do ich produkcji. Ponadto żyją dłużej, mają 30-letnią gwarancję i po zużyciu podlegają całkowitemu recyklingowi. W porównaniu z innymi systemami, produkty Climate Designers uzyskują znacznie lepsze wyniki LCA, które określają ich wpływ na środowisko.

“ Nowe technologie muszą zużywać minimalną ilość
energii i materiałów, nie naruszając Matki Ziemi.
Sama natura daje nam mnóstwo przykładów.“

“ W lesie nie ma Wi-Fi“,
ale znajdziesz lepsze połączenie ”

WNIOSKI:
Maksymalny komfort wewnątrz,
minimalna emisja węgla

O każdej porze roku maksymalny komfort wewnątrz pomieszczeń przy minimalnym zanieczyszczeniu i minimalnym zużyciu surowców: w ten sposób staramy się poprawić nie tylko klimat we wnętrzach, ale także klimat na zewnątrz.

Dlatego uważamy, że możemy nazywać siebie, wszystkich naszych pracowników, wszystkich naszych instalatorów i wszystkich naszych klientów: Jaga Climate Designers!

PROMETEUSZ

Dla greckich bogów ogień był bezcenny. Kiedy Prometeusz ukradł płonącą pochodnię z Olimpu jako dar dla ludzi, wynikły z tego daleko idące konsekwencje, zarówno dla Prometeusza, jak i dla ludzkości. Zeus, król bogów olimpijskich, skazał Tytana na wieczne męki za jego występek. Nieśmiertelny Prometeusz został przywiązany do skały, gdzie każdego dnia wysyłano sępa, aby wyjadał jego wątrobę, która ponownie odrastała przez noc, aby znów zostać zjedzona następnego dnia. (W starożytnej Grecji wątroba była często uważana za siedzibę ludzkich emocji).

Podczas gdy Prometeusz został ukarany, człowiek wykorzystał skradziony prezent do gruntownej transformacji.

Umiejętność kontrolowania ognia zwiększyłaby znacznie długość naszego życia.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!