fbpx
TECHNOLOGIA LOW-H2O

Maksymalna moc do niskich temperatur zasilania

Oszczędność energii… więcej ciepła i maksymalny komfort

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ PRZY NISKICH TEMPERATURACH ZASILANIA

Nasze grzejniki Low-H2O zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i ciepło przy tak niskich temperaturach zasilania jak 28ºC. Grzejniki Low-H2O zapewniają również znaczną redukcję kosztów ogrzewania, zarówno w standardowych systemach grzewczych, jak i systemach zasilanych pompami ciepła.

GRZEJNIK O SUPERPRZEWODNOŚCI CIEPLNEJ

Wymiennik ciepła Jaga Low-H2O nie jest wykonany ze stali, ale z materiałów o najlepszej przewodności cieplnej – miedzi i aluminium, dzięki którym ciepło błyskawicznie przekazywane jest do pomieszczenia. Doskonała przewodność umożliwia obniżenie temperatury zasilającej!

Układ dystrybucji wody poprzez matrycę nawet 16 rur miedzianych i zoptymalizowany, falisty kształt lameli aluminiowych maksymalizuje przenoszenie ciepła z centralnego ogrzewania do powietrza. Gdy tylko zawór termostatyczny otwiera przepływ, ciepło jest szybko, równomiernie i dokładnie dystrybuowane do całego pomieszczenia.

JAGA LOW-H2O − NAJBARDZIEJ EKONOMICZNE GRZEJNIKI

Na przestrzeni lat grzejniki Jaga Low-H2O badane były wielokrotnie przez niezależne laboratoria na całym świecie. Za każdym razem osiągają one najwyższą wydajność, sprawność i efektywność. Nie powinien zatem dziwić fakt, że ponad 10 milionów tego typu grzejników o wyjątkowej stylistyce, zamontowanych jest w różnego rodzaju budynkach na całym świecie.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ PRZY NISKICH TEMPERATURACH ZASILANIA

Badania naukowe dowodzą, że instalacja z grzejnikami Low-H2O zużywa od 6% do 16% mniej energii niż taka sama instalacja ze standardowymi grzejnikami płytowymi.

Grzejniki Jaga Low-H2O są o wiele bardziej oszczędne niż standardowe grzejniki czy ogrzewanie podłogowe.

JAGA LOW-H2O − MAŁA MASA i BEZWŁADNOŚĆ

Mniejsza masa rozgrzewa się szybciej niż większa masa. Takie jest prawo natury. Grzejniki Jaga Low-H2O zawierają do 90% mniej wody niż grzejniki płytowe i nie posiadają ciężkich stalowych blach, które również wymagają rozgrzania. Ultranowoczesny miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła błyskawicznie oddaje ciepło do pomieszczenia.

Z tego powodu grzejniki Low-H2O reagują znacznie szybciej na każde żądanie grzania oraz zapewniają znacznie większy komfort i dużo mniejsze zużycie energii. Badania naukowe dowodzą, że instalacja z grzejnikami Low-H2O zużywa 6 do 16% mniej energii niż system z grzejnikami płytowymi. Dzieje się tak, ponieważ grzejniki Low-H2O natychmiast zapewniają żądaną temperaturę i mniej ciepła tracone jest na niepotrzebne przegrzania, co jest cechą cięższych grzejników.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
MNIEJSZA EMISJA CO2
OSZCZĘDNOŚĆ MATERIAŁÓW
MNIEJSZE WYDATKI
NAJWYŻSZA E-KLASA BUDYNKU
NAJSZYBSZY CZAS REAKCJI
MAKSYMALNA MOC PRZY NAJNIŻSZYCH TEMPERATURACH ZASILANIA
EKODIZAJN Z 30-LETNIĄ GWARANCJĄ

Modele najbardziej ekonomicznych grzejników

Możesz wybrać oszczędną technologię Low-H2O wśród wielu modeli grzejników ściennych, stojących i kanałowych o różnych rozmiarach, kolorach i sposobach podłączenia.

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII LOW-H2O, POBIERZ PONIŻSZĄ ULOTKĘ

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!