fbpx
TECHNOLOGIA OXYGEN

Inteligentna i zdrowa wentylacja...

Oxygen Hybrid to gotowa do zainstalowania jednostka typu „Plug and Play”, umożliwiająca grzejnikom Jaga Low-H2O realizację funkcji wentylacji, a nawet chłodzenia pomieszczeń. Jednostki Oxygen mogą być instalowane w grzejniku lub oddzielnie jako samodzielne jednostki. System Jaga Fresh posiada również funkcję rekuperacji i chłodzenia aktywnego.

ZDROWA I KOMFORTOWA WENTYLACJA

System Oxygen to klasyczny przykład wentylacji kontrolowanej według zapotrzebowania na świeże powietrze. Czystość powietrza zapewniają wysokiej jakości filtry o różnej dokładności. Brak długich kanałów doprowadzających powoduje, że powietrze w naszym pokoju zawiera mniej zanieczyszczeń. Z systemem Oxygen każde pomieszczenie wentylowane jest oddzielnie.

KONTROLOWANA WENTYLACJA W KAŻDYM POMIESZCZENIU

System Jaga Oxygen zapewnia doskonale kontrolowaną wentylację. Zintegrowane czujniki CO2, oddzielne dla poszczególnych stref i/lub czujniki wilgotności, nieprzerwanie mierzą skład powietrza w pomieszczeniach. Inteligentny system określa, ile powietrza jest dostarczane lub odprowadzane i kiedy. Zamiast używać standardowych ustawień dla całego budynku, system działa elastycznie w zależności od wymagań każdego pomieszczenia.

ROZWIĄZANIA JAGA HYBRID

Rozwiązania hybrydowe Jaga to szereg gotowych grzejników z funkcją wentylacji, rekuperacji, ogrzewania i chłodzenia. Energooszczędna technologia grzewcza Low-H2O i jednostki odświeżania powietrza Oxygen oraz Fresh stanowią idealne połączenie, zapewniając przyjemne, świeże i zdrowe powietrze, bez przeciągów przez cały rok. Grzejniki mogą być również wyposażone w system chłodzenia. Rekuperację zapewnia Jaga Fresh – nowa jednostka z odzyskiem ciepła.

WENTYLACJA JAGA DO OBIEKTÓW PUBLICZNYCH

Jaga Oxygen to również system kontrolowany automatycznie, ręcznie lub centralnie, przeznaczony do stosowania w szkołach, przedszkolach, szpitalach, hotelach, biurach, salach konferencyjnych i innych budynkach publicznych.

Świeże i czyste powietrze, o kontrolowanej jakości, w tego typu pomieszczeniach jest szczególnie korzystne dla zdrowia i poprawia zdolność koncentracji.

ROZWIĄZANIA DO BUDYNKÓW O RÓŻNEJ ILOŚCI UŻYTKOWNIKÓW

Systemy Jaga Oxygen zostały zaprojektowane również do obiektów i pomieszczeń o różnym obłożeniu przebywających osób. Istnieją systemy o bardzo wysokich wydajnościach powietrznych, przeznaczone do klas szkolnych, biur itp. oraz systemy do pomieszczeń mieszkalnych, pokoi hotelowych, domów spokojnej starości itp. obiektów, o mniejszej ilości osób przebywających.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

EFEKTYWNY
INTELIGENTNY
ESTETYCZNY
CICHY I KOMFORTOWY
ZDROWY
ENERGOOSZCZĘDNY
ŁATWY W OBSŁUDZE
Z FUNKCJĄ CHŁODZENIA NOCNEGO

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SYSTEMIE OXYGEN LUB FRESH, POBIERZ PONIŻSZĄ ULOTKĘ

wentylacja oxygen

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!