GRZEJNIKI PIONOWE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jaga funkcje
Jaga typy
Search

GRZEJNIKI PIONOWE JAGA

Wysoka wydajność i nowoczesna stylistyka

Low-H2O Ogrzewanie

VERTIGA HYBRID

Jedyny pionowy i dekoracyjny grzejnik do najniższych temperatur zasilania

Vertiga to idealne połączenie trzech najważniejszych dla nas cech: mocy, efektywności energetycznej i designu. Ponadto Vertiga to zupełnie nowy typ grzejnika przeznaczony do niskich temperatur zasilania, pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych. Dwa dynamiczne wymienniki ciepła z poziomym przepływem powietrza osiągają bardzo wysokie moce nawet przy niskich temperaturach zasilania.

Vertiga nadaje się również do chłodzenia pasywnego w systemie z każdą pompą ciepła, która ma funkcję chłodzenia. Taka łagodna forma chłodzenia jest bardzo efektywna energetycznie.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
HYBRYDOWYMI POMPAMI CIEPŁA,
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE

Funkcje: OGRZEWANIE lub OGRZEWANIE i CHŁODZENIE PASYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

45/40/20°C

16/18/27°C – 50% RH

GRZEJNIKI DEKORACYJNE 

Dekoracyjne grzejniki pionowe Jaga mogą spełniać dodatkowe funkcje. Duży wybór opcji i akcesoriów powoduje, że możemy wykorzystać grzejnik jako lustro, ściankę oddzielającą pomieszczenia, wieszak na ubrania lub ręczniki albo jako ławkę. Wszystko zależy od fantazji projektanta. Istnieją wersje grzejników, które można montować w kącie lub na narożniku zewnętrznym pomieszczenia.

Drabinki łazienkowe z grzałkami elektrycznymi lub zasilane od góry to standard w naszej ofercie.

HYBRID - chłodzenie pasywne

Grzejniki montowane w pionie – dekoracyjne, ozdobne i łazienkowe:

Produkowane przez firmę Jaga grzejniki pionowe to szeroki zakres rozwiązań o wielu formach i rozmiarach. Pośród tego rodzaju urządzeń znajdziemy zarówno grzejniki dekoracyjne jak i popularne drabinki łazienkowe oraz wentylokonwektory o wysokiej mocy, takie jak Vertiga. Pionowe grzejniki dekoracyjne to idealne rozwiązanie ogrzewania, pasujące do każdego wnętrza, gdzie zależy nam na stylistyce i przyjemnym źródle ciepła. Wysoka jakość wykonania i wzory Jaga, zapewnią odpowiednią temperaturę oraz niesamowity efekt, dopasowany do wystroju wnętrza domu, mieszkania lub biura.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!