URZĄDZENIA Z FUNKCJĄ WENTYLACJI

System Oxygen, Fan-coil, Nagrzewnice AVS

Low-H2O Ogrzewanie

SYSTEM OXYGEN DO GRZEJNIKÓW JAGA LOW-H2O

Oddychający grzejnik – inteligentna i zdrowa wentylacja

Jaga Oxygen nie jest tradycyjnym systemem wentylacji, ale inteligentnym i energooszczędnym systemem odświeżania powietrza. Rozwiązania Oxygen Hybrid to gotowe urządzenia (Plug and Play) do wentylacji, ogrzewania i chłodzenia. Jednostki odświeżania powietrza Oxygen mogą być instalowane oddzielnie lub wbudowane do istniejących już grzejników Low-H2O. Zarówno rozwiązania hybrydowe jak i jednostki odświeżania powietrza mogą być obsługiwane za pomocą zintegrowanej jednostki sterującej. Komunikacja D-FLOW umożliwia komunikację z urządzeniem odprowadzającym powietrze. Możliwy jest również odzysk ciepła z powietrza przez powietrzną pompę ciepła.

  • INTELIGENTNY – kontrolowana jakość powietrza i automatyczna reakcja, kiedy jest to potrzebne
  • ESTETYCZNY – niewidoczny, wbudowany w grzejnik Low-H2O
  • KOMFORTOWY – eliminuje przeciągi i hałasy z zewnątrz
  • ZDROWY – brak zanieczyszczonych kanałów dolotowych i bezpośredni dopływ powietrza do każdego pokoju
  • OSZCZĘDNY – sterowany przez każde pomieszczenie, bez niepotrzebnej nadwentylacji
  • PROSTA OBSŁUGA – łatwe sterowanie z każdego pokoju lub centralnie
  • NOCNE CHŁODZENIE – włączenie funkcji boost wieczorem spowoduje napływ chłodnego powietrza z zewnątrz do pokoju
  • PROSTA INSTALACJA – z indywidualnym lub automatycznym sterowaniem

WENTYLACJA PRZEZ GRZEJNIKI KANAŁOWE

Grzejniki kanałowe Jaga, posiadają opcję dodatkowych króćców do wstępnie obrobionego powietrza wentylacyjnego. Różne wielkości i średnice, umożliwiają dostarczanie każdej ilości świeżego powietrza do pomieszczenia przez grzejnik kanałowy.

HYBRID - chłodzenie pasywne
Klimatyzacja i ogrzewanie Jaga

FUNKCJA WENTYLACJI Z POJEMNIKIEM MIESZANIA

Wentylokonwektory Jaga posiadają opcję czerpania i filtrowania powietrza zewnętrznego za pomocą pojemników mieszania. Proporcje powietrza ustalane są ręcznie lub automatycznie, za pomocą siłowników elektrycznych. Nasze fan-coil’e noga być również wyposażone w systemy zapobiegające zamrożeniu wymiennika ciepła.

APARATY GRZEWCZO-WENTYLACYJNE JAGA AVS

Nagrzewnice Jaga  AVS również posiadają opcję czerpania i filtrowania powietrza zewnętrznego za pomocą pojemników mieszania. Proporcje powietrza ustalane są ręcznie lub automatycznie, za pomocą siłowników elektrycznych. Nasze aparaty noga być również wyposażone w systemy zapobiegające zamrożeniu wymiennika ciepła.

HYBRID - chłodzenie pasywne

Grzejniki z funkcją wentylacji i rekuperacji – zawsze czyste i zdrowe powietrze:

Zanieczyszczenie powietrza to narastający obecnie problem. Coraz częściej myślimy nie tylko o temperaturze, ale również o jakości i czystości powietrza, którym wentylowane są nasze domy i pomieszczenia. Tu z pomocą przychodzi firma Jaga z systemami wentylacji Oxygen, wentylacji z rekuperacją Jaga Fresh oraz wentylokonwektorami i nagrzewnicami z systemem filtrowania i nawiewu powietrza. W przeciwieństwie do innych rozwiązań w systemach Jaga nie trzeba rozprowadzać długich rur wentylacyjnych, które pomimo filtrów, nie są wolne od szkodliwych bakterii i zanieczyszczeń. System wbudowany w grzejnik posiada krótkie kanały nawiewne, dzięki czemu świeże powietrze dostarczane jest prosto z zewnątrz. Systemy bardzo dokładnych filtrów powodują, że możemy oddychać czystym powietrzem, a czujniki CO2 i wilgoci dbają o odpowiednią jego ilość. Wentylujemy tylko wtedy kiedy jest to potrzebne, co wiąże się z dużymi oszczędnościami.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!