GRZEJNIKI DEKORACYJNE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jaga funkcje
Jaga typy
Search

GRZEJNIKI DEKORACYJNE JAGA

Wysoka wydajność i nowoczesna stylistyka

Low-H2O Ogrzewanie

VERTIGA HYBRID

Jedyny pionowy i dekoracyjny grzejnik do najniższych temperatur zasilania

Vertiga to idealne połączenie trzech najważniejszych dla nas cech: mocy, efektywności energetycznej i designu. Ponadto Vertiga to zupełnie nowy typ grzejnika przeznaczony do niskich temperatur zasilania, pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych. Dwa dynamiczne wymienniki ciepła z poziomym przepływem powietrza osiągają bardzo wysokie moce nawet przy niskich temperaturach zasilania.

Vertiga nadaje się również do chłodzenia pasywnego w systemie z każdą pompą ciepła, która ma funkcję chłodzenia. Taka łagodna forma chłodzenia jest bardzo efektywna energetycznie.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
HYBRYDOWYMI POMPAMI CIEPŁA,
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE

Funkcje: OGRZEWANIE lub OGRZEWANIE i CHŁODZENIE PASYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

45/40/20°C

16/18/27°C – 50% RH

GRZEJNIKI DEKORACYJNE 

Dekoracyjne grzejniki pionowe Jaga mogą spełniać dodatkowe funkcje. Duży wybór opcji i akcesoriów powoduje, że możemy wykorzystać grzejnik jako lustro, ściankę oddzielającą pomieszczenia, wieszak na ubrania lub ręczniki albo jako ławkę. Wszystko zależy od fantazji projektanta. Istnieją wersje grzejników, które można montować w kącie lub na narożniku zewnętrznym pomieszczenia.

Drabinki łazienkowe z grzałkami elektrycznymi lub zasilane od góry to standard w naszej ofercie.

HYBRID - chłodzenie pasywne

Grzejniki dekoracyjne i ozdobne o niepowtarzalnej stylistyce:

Jeśli chcemy jak najlepiej wykorzystać potencjał grzewczy grzejników, z całą pewnością powinniśmy wybrać grzejniki dekoracyjne z naszej oferty. Będą one gwarantowały już nie tylko estetyczne względy, ale również zadbają o oszczędności. Technologia, którą wykorzystują grzejniki ozdobne pozwala na korzystanie z ogrzewania przy minimalnym zasilaniu niskimi temperaturami, jednocześnie dając największą wydajność. Grzejniki artystyczne to również niepowtarzalność i najwyższa jakość. Czy to właśnie nie tych cech poszukujemy i nie na to zwracamy uwagę?

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!