fbpx
TECHNOLOGIA DBH

Nawet 3 razy więcej ciepła...

Dynamic Boost Hybrid jest aktywatorem ciepła, który został opracowany specjalnie dla grzejników Jaga Low-H2O, w celu zwiększenia wydajności bez zwiększenia gabarytów grzejników i przy znikomym zużyciu energii.

 • OGRZEWANIE

  Idealne do pomp ciepła
  35/30/20ºC

 • CHŁODZENIE PASYWNE

  Możliwość chłodzenia pasywnego
  16/18/27ºC

 • FUNKCJA BREEZE

  Możliwość uruchomienia wentylatorów niezależnie od trybu pracy sysytemu.

 • 30 LAT GWARANCJI

  30 lat gwarancji na wymiennik ciepła Low-H2O.

 • SYSTEM DBH

  System umożliwiający ogrzewanie i chłodzenie pasywne z zaawansowanym systemem sterowania.

NAJBARDZIEJ KOMPAKTOWY GRZEJNIK

Obniżenie temperatury zasilania powoduje zwiększenie rozmiarów grzejników. System DBH sprawia, że takie przewymiarowanie nie jest konieczne. Grzejniki Low-H2O z systemem DBH to idealne rozwiązanie do systemów zasilanych pompami ciepła.

NAWET 3 RAZY WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ CIEPLNA

Pompy ciepła i systemy solarne wymuszają stosowanie większych grzejników, ponieważ pracują przy bardzo niskich temperaturach zasilania, które często nie przekraczają 35°C. Grzejniki Low-H2O nie muszą zwiększać swoich rozmiarów. Odkąd można w nich zastosować system Dynamic Boost Hybrid (DBH), mogą one mieć od 2 do 3 razy większą moc grzewczą. Grzejniki z systemem Jaga DBH mogą być również stosowane do pasywnego, przyjaznego środowisku chłodzenia, które jest możliwe za pomocą większości pomp ciepła. DBH pozwala na współpracę z nowymi, ekologicznymi systemami bez poświęceń ze strony estetycznej!

DOŁADOWANIE ISTNIEJĄCEGO GRZEJNIKA

Gdy instalujemy kocioł kondensacyjny lub pompę ciepła, grzejniki muszą posiadać większe rozmiary. Nie zawsze możliwe jest zwiększenie gabarytów urządzeń z powodu niewystarczającej ilości miejsca, a często również ze względów estetycznych. Nowoczesny system Jaga DBH doskonale rozwiązuje ten problem. Dynamic Boost Hybrid jest systemem dynamicznego doładowania grzejników, specjalnie zaprojektowanym do grzejników Jaga Low-H2O, aby zwiększyć ich wydajność cieplną przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej.

ESTETYCZNA KONWERSJA PRZY WYMIANIE ŹRÓDŁA ZASILANIA

Dzięki systemowi DBH, grzejniki Low-H2O mogą zostać przystosowane do niskich temperatur zasilania i jeszcze większej energooszczędności, bez potrzeby zwiększania rozmiarów grzejników.

System DBH zużywa pomijalne ilości energii elektrycznej.

9 WYDAJNOŚCI CIEPLNYCH Z JEDNEGO ROZMIARU

Nie pozwól, aby ograniczenia w umiejscowieniu grzejnika zniweczyły twoją (re)konstrukcyjną koncepcję.  Rozwiązania i grzejniki Jaga pozwalają czerpać satysfakcję z nieskrępowanej kreatywności. Grzejniki ścienne i stojące we wszystkich rozmiarach i kolorach, innowacyjne systemy do zabudowy oraz super-kompaktowe grzejniki kanałowe pasują idealnie do każdego typu architektury bez konieczności wyboru estetycznych kompromisów.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
MNIEJSZA EMISJA CO2
OSZCZĘDNOŚĆ MATERIAŁÓW
MNIEJSZE WYDATKI
NAJWYŻSZA E-KLASA BUDYNKU
NAJSZYBSZY CZAS REAKCJI
MAKSYMALNA MOC PRZY NAJNIŻSZYCH TEMPERATURACH ZASILANIA
EKODIZAJN Z 30-LETNIĄ GWARANCJĄ

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ…

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!