fbpx

CHŁODZENIE AKTYWNE

Jaga „Deep Cooling” to pełna klimatyzacja z jednostkami Jaga Fan-coil

CHŁODZENIE PASYWNE JAGA

Energooszczędne chłodzenie bez kondensacji, dzięki urządzeniom Jaga Hybrid lub Fan-coil.

Zastosowanie takiego rozwiązania możliwe jest ze wszystkimi pompami ciepła, które mogą dostarczać zimną wodę, w połączeniu z urządzeniami Jaga Hybrid dedykowanymi do takich zastosowań. Z chłodzeniem pasywnym Jaga, możemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o około 4ºC. To mniej niż w przypadku pełnego chłodzenia aktywnego, jednak kilka stopni latem może mieć duże znaczenie.

  • bardzo niskie zużycie energii

  • zdecydowanie najbardziej ekologiczna metoda chłodzenia

CHŁODZENIE AKTYWNE JAGA

Pełna klimatyzacja z jednostkami Jaga Fan-coil.

Chłodzenie aktywne to tradycyjne chłodzenie kondensacyjne z odpowiednimi urządzeniami Jaga Fan-coil, wyposażonymi w tace skroplin i odpływ kondensatu.
Rozwiązanie możliwe do zastosowania w przypadku geotermalnych pomp ciepła, a także w instalacjach z pompami ciepła powietrze/woda.

  • szybkie i efektywne chłodzenie

  • bez limitu chłodu

OGRZEWANIE JAGA

Stylowe i odpowiedzialne ogrzewanie Jaga.

Nasza bogata oferta energooszczędnych grzejników i konwektorów może rozwiązać każdy problem z ogrzewaniem. Nasze innowacyjne produkty są lżejsze, mniejsze i cichsze, co oznacza, że zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne systemy klimatyczne. Ponadto posiadają unikalną stylistykę. Decydując się na Jagę, wybierasz stylową, energooszczędną i przyjazną dla środowiska opcję ogrzewania. Grzejniki z energooszczędną technologią Low-H2O i systemem Dynamic Boost Hybrid sprawdzają się doskonale przy najniższych temperaturach czynnika. Grzejniki niskotemperaturowe Jaga zapewniają bardzo wydajną pracę pompy ciepła i mają minimalny wpływ na środowisko. Stosując nasze rozwiązania jesteś gotowy na przyszłość i pomagasz chronić klimat.

Low-H2O Ogrzewanie

JEDNOSTKI GRZEWCZE JAGA LOW-H2O

Grzejnik o niskiej masie z superszybkimi wymiennikami ciepła. Mniejsza masa to krótszy czas nagrzewania ­ takie jest prawo natury. Grzejniki Low-H2O są dużo lżejsze i zawierają o wiele mniej wody niż inne tego typu urządzenia lub systemy ogrzewania podłogowego. Z tego powodu nie potrzebują one czasu na rozgrzanie i natychmiast przekazują ciepło do pomieszczenia. Nowoczesny aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła Low-H2O reaguje kilka razy szybciej niż ogrzewanie podłogowe czy standardowe grzejniki. Po osiągnięciu żądanej temperatury urządzenia od razu przestają oddawać ciepło. Z tego powodu grzejniki Jaga Low-H2O zapewniają większy komfort przy dużo niższym zużyciu energii.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
TRADYCYJNYMI KOTŁAMI, KOTŁAMI O WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI

Funkcje: OGRZEWANIE

Najlepsze do temperatur zasilania:

55/45/20°C

JAGA HYBRID

Nowe, przyjazne dla środowiska instalacje wymagają znacznie lepszych jednostek, które zapewnią komfort cieplny przy niskiej temperaturze zasilania i odświeżający chłód bez kondensacji. Hybrydowe jednostki grzewcze Jaga wyposażone są w zupełnie nowy system DBH. DB oznacza Dynamic Boost, czyli znaczne zwiększenie mocy grzejnika. H jak Hybrid, wskazuje podwójną funkcjonalność: ogrzewanie i chłodzenie.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
HYBRYDOWYMI POMPAMI CIEPŁA,
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE

Funkcje: OGRZEWANIE lub OGRZEWANIE i CHŁODZENIE PASYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

45/40/20°C

16/18/27°C – 50% RH

HYBRID - chłodzenie pasywne
Klimatyzacja i ogrzewanie Jaga

WENTYLOKONWEKTORY JAGA

Konwektory wentylatorowe Jaga to najlepszy komfort klimatyczny, a także gwarancja energooszczędności i cichej pracy. Dzięki dynamice działania bardzo szybko zapewniają odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, zarówno zimą, jak i latem. Z tymi urządzeniami możesz cieszyć się idealnym klimatem w każdych warunkach przez cały rok. Najnowocześniejsze silniki EC zużywają nawet 50% mniej energii elektrycznej. Dzięki sterowaniu 0-10 VDC, urządzenia Jaga mogą być kontrolowane za pomocą systemów automatyki domowej.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE, GEOTERMALNYMI POMPAMI CIEPŁA

Funkcje: OGRZEWANIE, CHŁODZENIE PASYWNE, CHŁODZENIE AKTYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

35/30/20°C

16/18/27°C – 50% RH

7/12/27°C – 50% RH

Chłodzenie i klimatyzacja za pomocą grzejników i wentylokonwektorów Jaga:

Klimatyzacja za pomocą wentylokonwektorów to rozwiązanie znane, jednak firma Jaga proponuje wiele rozwiązań, które odbiegają od utartych standardów. Grzejniki kanałowe z możliwością chłodzenia w systemach dwu i czterorurowych, fan-coile do złudzenia przypominające dekoracyjne grzejniki oraz systemy do zabudowy w niszach ściennych lub sufitach podwieszanych to jedna z naszych domen. Standardowe grzejniki pokojowe takie jak Strada, Knockonwood, Tempo mogą być wyposażone w system DBE-PRO, który umożliwia chłodzenie pasywne – bez wykraplania. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania klimatyzacji do pomp ciepła i agregatów wody lodowej.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!