GRZEJNIKI POZIOME

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jaga funkcje
Jaga typy
Search

GRZEJNIKI POZIOME JAGA

Perfekcyjny duet: Pompa ciepła i niskotemperaturowe grzejniki Jaga.

CHŁODZENIE PASYWNE JAGA

Energooszczędne chłodzenie bez kondensacji, dzięki urządzeniom Jaga Hybrid lub Fan-coil.

Zastosowanie takiego rozwiązania możliwe jest ze wszystkimi pompami ciepła, które mogą dostarczać zimną wodę, w połączeniu z urządzeniami Jaga Hybrid dedykowanymi do takich zastosowań. Z chłodzeniem pasywnym Jaga, możemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o około 4ºC. To mniej niż w przypadku pełnego chłodzenia aktywnego, jednak kilka stopni latem może mieć duże znaczenie.

  • bardzo niskie zużycie energii

  • zdecydowanie najbardziej ekologiczna metoda chłodzenia

CHŁODZENIE AKTYWNE JAGA

Pełna klimatyzacja z jednostkami Jaga Fan-coil.

Chłodzenie aktywne to tradycyjne chłodzenie kondensacyjne z odpowiednimi urządzeniami Jaga Fan-coil, wyposażonymi w tace skroplin i odpływ kondensatu.
Rozwiązanie możliwe do zastosowania w przypadku geotermalnych pomp ciepła, a także w instalacjach z pompami ciepła powietrze/woda.

  • szybkie i efektywne chłodzenie

  • bez limitu chłodu

OGRZEWANIE JAGA

Stylowe i odpowiedzialne ogrzewanie Jaga.

Nasza bogata oferta energooszczędnych grzejników i konwektorów może rozwiązać każdy problem z ogrzewaniem. Nasze innowacyjne produkty są lżejsze, mniejsze i cichsze, co oznacza, że zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne systemy klimatyczne. Ponadto posiadają unikalną stylistykę. Decydując się na Jagę, wybierasz stylową, energooszczędną i przyjazną dla środowiska opcję ogrzewania. Grzejniki z energooszczędną technologią Low-H2O i systemem Dynamic Boost Hybrid sprawdzają się doskonale przy najniższych temperaturach czynnika. Grzejniki niskotemperaturowe Jaga zapewniają bardzo wydajną pracę pompy ciepła i mają minimalny wpływ na środowisko. Stosując nasze rozwiązania jesteś gotowy na przyszłość i pomagasz chronić klimat.

Low-H2O Ogrzewanie

JEDNOSTKI GRZEWCZE JAGA LOW-H2O

Grzejnik o niskiej masie z superszybkimi wymiennikami ciepła. Mniejsza masa to krótszy czas nagrzewania ­ takie jest prawo natury. Grzejniki Low-H2O są dużo lżejsze i zawierają o wiele mniej wody niż inne tego typu urządzenia lub systemy ogrzewania podłogowego. Z tego powodu nie potrzebują one czasu na rozgrzanie i natychmiast przekazują ciepło do pomieszczenia. Nowoczesny aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła Low-H2O reaguje kilka razy szybciej niż ogrzewanie podłogowe czy standardowe grzejniki. Po osiągnięciu żądanej temperatury urządzenia od razu przestają oddawać ciepło. Z tego powodu grzejniki Jaga Low-H2O zapewniają większy komfort przy dużo niższym zużyciu energii.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
TRADYCYJNYMI KOTŁAMI, KOTŁAMI O WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI

Funkcje: OGRZEWANIE

Najlepsze do temperatur zasilania:

55/45/20°C

JAGA HYBRID

Nowe, przyjazne dla środowiska instalacje wymagają znacznie lepszych jednostek, które zapewnią komfort cieplny przy niskiej temperaturze zasilania i odświeżający chłód bez kondensacji. Hybrydowe jednostki grzewcze Jaga wyposażone są w zupełnie nowy system DBH. DB oznacza Dynamic Boost, czyli znaczne zwiększenie mocy grzejnika. H jak Hybrid, wskazuje podwójną funkcjonalność: ogrzewanie i chłodzenie.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
HYBRYDOWYMI POMPAMI CIEPŁA,
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE

Funkcje: OGRZEWANIE lub OGRZEWANIE i CHŁODZENIE PASYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

45/40/20°C

16/18/27°C – 50% RH

HYBRID - chłodzenie pasywne
Klimatyzacja i ogrzewanie Jaga

WENTYLOKONWEKTORY JAGA

Konwektory wentylatorowe Jaga to najlepszy komfort klimatyczny, a także gwarancja energooszczędności i cichej pracy. Dzięki dynamice działania bardzo szybko zapewniają odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, zarówno zimą, jak i latem. Z tymi urządzeniami możesz cieszyć się idealnym klimatem w każdych warunkach przez cały rok. Najnowocześniejsze silniki EC zużywają nawet 50% mniej energii elektrycznej. Dzięki sterowaniu 0-10 VDC, urządzenia Jaga mogą być kontrolowane za pomocą systemów automatyki domowej.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE, GEOTERMALNYMI POMPAMI CIEPŁA

Funkcje: OGRZEWANIE, CHŁODZENIE PASYWNE, CHŁODZENIE AKTYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

35/30/20°C

16/18/27°C – 50% RH

7/12/27°C – 50% RH

Grzejniki pokojowe, poziome, podokienne – idealne rozwiązanie ogrzewania:

Chcąc zadbać o jak najlepsze warunki grzewcze w swoim domu, z całą pewnością powinniśmy zerknąć na ofertę naszych grzejników pokojowych. Co je wyróżnia i dlaczego warto je zakupić? Przede wszystkim technologia grzewcza, na której opierają swoje działanie grzejniki pokojowe jest gwarancją największej jakości, przy zapewnieniu oszczędności. Grzejniki poziome to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Często zastanawiamy się czy faktycznie grzejniki podokienne to najlepszy dla nas wybór. Musimy wziąć pod uwagę rozmieszczenie elementów w naszych pokojach i wtedy może się okazać, że to będzie wybór praktyczny i najbardziej interesujący estetycznie. Dodatkową zaletą, jaka mogą pochwalić się nasze grzejniki konwekcyjne to najwyższa wydajność, przy stosunkowo niewielkich wymiarach!

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!