APARATY GRZEWCZO WENTYLACYJNE JAGA

Grzejniki dynamiczne, nagrzewnice i wentylokonwektory zapewnią komfort w dużych pomieszczeniach

CHŁODZENIE PASYWNE JAGA

Energooszczędne chłodzenie bez kondensacji, dzięki urządzeniom Jaga Hybrid lub Fan-coil.

Zastosowanie takiego rozwiązania możliwe jest ze wszystkimi pompami ciepła, które mogą dostarczać zimną wodę, w połączeniu z urządzeniami Jaga Hybrid dedykowanymi do takich zastosowań. Z chłodzeniem pasywnym Jaga, możemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o około 4ºC. To mniej niż w przypadku pełnego chłodzenia aktywnego, jednak kilka stopni latem może mieć duże znaczenie.

  • bardzo niskie zużycie energii

  • zdecydowanie najbardziej ekologiczna metoda chłodzenia

CHŁODZENIE AKTYWNE JAGA

Pełna klimatyzacja z jednostkami Jaga Fan-coil.

Chłodzenie aktywne to tradycyjne chłodzenie kondensacyjne z odpowiednimi urządzeniami Jaga Fan-coil, wyposażonymi w tace skroplin i odpływ kondensatu.
Rozwiązanie możliwe do zastosowania w przypadku geotermalnych pomp ciepła, a także w instalacjach z pompami ciepła powietrze/woda.

  • szybkie i efektywne chłodzenie

  • bez limitu chłodu

OGRZEWANIE JAGA

Stylowe i odpowiedzialne ogrzewanie Jaga.

Nasza bogata oferta energooszczędnych grzejników i konwektorów może rozwiązać każdy problem z ogrzewaniem. Nasze innowacyjne produkty są lżejsze, mniejsze i cichsze, co oznacza, że zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne systemy klimatyczne. Ponadto posiadają unikalną stylistykę. Decydując się na Jagę, wybierasz stylową, energooszczędną i przyjazną dla środowiska opcję ogrzewania. Grzejniki z energooszczędną technologią Low-H2O i systemem Dynamic Boost Hybrid sprawdzają się doskonale przy najniższych temperaturach czynnika. Grzejniki niskotemperaturowe Jaga zapewniają bardzo wydajną pracę pompy ciepła i mają minimalny wpływ na środowisko. Stosując nasze rozwiązania jesteś gotowy na przyszłość i pomagasz chronić klimat.

Low-H2O Ogrzewanie

NAGRZEWNICE JAGA AVS

Supermoc grzania, chłodzenia i wentylacji do dużych kubatur

Nagrzewnice Jaga AVS® zapewniają olbrzymie wydajności powietrzne nawet w pomieszczeniach o największych kubaturach. Wyjątkowa zaleta to opatentowany przez firmę Jaga system AVS®. Żaluzje ustawione w układzie Venturiego powodują mieszanie ogrzanego przez wymiennik powietrza z chłodniejszym otaczającym urządzenie. Efekt: szybsze ogrzewanie, lepszy rozkład temperatur, niższe zużycie energii.

Zastosowane w nagrzewnicach najwyższej jakości silniki EC, są najbardziej efektywne przy każdej prędkości i generują o wiele niższy poziom hałasu. Nowoczesny system łopatek wentylatora HyBlade® w połączeniu z technologią EC, zapewnia łatwość sterowania, płynną regulację obrotów wentylatora i wyjątkową oszczędność energii.

Idealne rozwiązanie do hal przemysłowych, sal sportowych, magazynów, szklarni, hipermarketów, hal wystawowych, ogrodów zimowych, centrów handlowych i wszelkich innych dużych przestrzeni, które używane są czasowo i powinny być szybko ogrzane.

Funkcje:

OGRZEWANIE

CHŁODZENIE PASYWNE

WENTYLACJA

JAGA HYBRID

Nowe, przyjazne dla środowiska instalacje wymagają znacznie lepszych jednostek, które zapewnią komfort cieplny przy niskiej temperaturze zasilania i odświeżający chłód bez kondensacji. Hybrydowe jednostki grzewcze Jaga wyposażone są w zupełnie nowy system DBH. DB oznacza Dynamic Boost, czyli znaczne zwiększenie mocy grzejnika. H jak Hybrid, wskazuje podwójną funkcjonalność: ogrzewanie i chłodzenie.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
HYBRYDOWYMI POMPAMI CIEPŁA,
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE

Funkcje: OGRZEWANIE lub OGRZEWANIE i CHŁODZENIE PASYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

45/40/20°C

16/18/27°C – 50% RH

HYBRID - chłodzenie pasywne
Klimatyzacja i ogrzewanie Jaga

WENTYLOKONWEKTORY JAGA

Konwektory wentylatorowe Jaga to najlepszy komfort klimatyczny, a także gwarancja energooszczędności i cichej pracy. Dzięki dynamice działania bardzo szybko zapewniają odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, zarówno zimą, jak i latem. Z tymi urządzeniami możesz cieszyć się idealnym klimatem w każdych warunkach przez cały rok. Najnowocześniejsze silniki EC zużywają nawet 50% mniej energii elektrycznej. Dzięki sterowaniu 0-10 VDC, urządzenia Jaga mogą być kontrolowane za pomocą systemów automatyki domowej.

Idealne rozwiązanie w połączeniu z:
POMPAMI CIEPŁA WODA/POWIETRZE, GEOTERMALNYMI POMPAMI CIEPŁA

Funkcje: OGRZEWANIE, CHŁODZENIE PASYWNE, CHŁODZENIE AKTYWNE

Najlepsze do temperatur zasilania:

35/30/20°C

16/18/27°C – 50% RH

7/12/27°C – 50% RH

Grzejniki dynamiczne, nagrzewnice i wentylokonwektory zapewnią komfort w dużych pomieszczeniach:

Wysokie pomieszczenia, ogrody zimowe i duże przestrzenie to wyzwanie, które wymaga skutecznego systemu grzewczego. Firma Jaga posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań, dopasowanych do takich właśnie trudnych warunków. Estetyczne nagrzewnice Jaga, wyposażone w opatentowany system AVS, sprawdzą się doskonale w halach, marketach, ogrodach zimowych, salach sportowych, garażach itp. Wszystkie rodzaje grzejników Jaga z wymuszonym obiegiem powietrza, również nadają się idealnie do takich zastosowań. Z całej palety rozwiązań możemy wybrać aparaty grzewczo-wentylacyjne, wentylokonwektory kanałowe, grzejniki stojące lub ścienne. Nasze urządzenia zapewnią we wszystkich tych przypadkach komfort w pomieszczeniu, dostarczając również świeżego powietrza i chłodu. Niech tylko wyobraźnia będzie ograniczeniem!

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!