fbpx

ZAPROSZENIE

PRZYSZŁOŚĆ ENERGOOSZCZĘDNEGO 

OGRZEWANIA i CHŁODZENIA

Z NOWYMI URZĄDZENIAMI JAGA 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi

Jan Kriekels

CEO Jaga

 

data 02.03.2023 r. | godzina 14:30

JagaArtStudio
ul. Zwycięzców 28, Warszawa

Potwierdź uczestnictwo, wypełniając formularz:

  Dzięki wielu nowatorskim produktom, Jaga jako pionier w dziedzinie ogrzewania, na zawsze zmieniła wygląd urządzeń grzewczych.

  Zmiany klimatu i ewolucja technik budowlanych wymagają nowej ekologicznej technologii do ogrzewania i chłodzenia . Rozwój hybrydowych urządzeń do niskich temperatur zasilania powoduje, że Jaga po raz kolejny przesuwa granice technologii, zapewniającej komfort cieplny w budownictwie. Nowa linia urządzeń to nowe możliwości techniczne i stylistyczne.

  Nowe technologie muszą zużywać znacznie mniej energii. Muszą zapewniać lepszy komfort wewnątrz pomieszczeń bez szkody dla klimatu zewnętrznego. Tradycyjne systemy, oparte na spalaniu i emitujące dwutlenek węgla, muszą
  zostać wygaszone. Musimy ewoluować w kierunku zielonego płomienia i budować zrównoważoną ścieżkę ku lepszej przyszłości. Podążanie tą drogą nie jest już kwestią wyboru, to obowiązek.

  Jaga Climate Designers nieustannie poszukują najbardziej ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

  Dołącz do nas i zostań ambasadorem Jaga Climate Designers.

  Jaga Polska 2024 - © Copyright
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!