fbpx
 • CLIMA CANAL

  IDEALNE ROZWIĄZANIE DO
  OGRZEWANIA, CHŁODZENIA i WENTYLACJI

PEŁNA KONTROLA KLIMATU,
MOCNY I DYSKRETNY

Konwektorowe grzejniki kanałowe Jaga są idealnym rozwiązaniem klimatycznym, zapewniającym komfortowe ogrzewanie i chłodzenie przy bardzo niskim poziomie hałasu. Wbudowane w podłogę urządzenia nie przesłaniają widoku z okna. Dodatkową zaletą jest optymalne rozprowadzenie ciepłego (lub chłodnego) powietrza w całym pomieszczeniu. Urządzenia Clima Canal blokują strumień zimnego powietrza wywołany przez duże przeszklone powierzchnie. Chłód opadający z wysokich przeszkleń często powoduje dyskomfort. Clima Canal tworzą kurtynę powietrzną. Zimny strumień powietrza opadający z okna jest ogrzewany i przekazywany do pomieszczania, zapewniając równomierny i komfortowy rozkład temperatur. Wydajne działanie jednostki wymaga zamontowania urządzenia wymiennikiem ciepła od strony okna. Clima Canal to coś więcej niż ogrzewanie. Opcjonalnie jednostki mogą być wyposażone w przyłącze wentylacyjne, zapewniające niewidoczny i komfortowy dopływ świeżego powietrza. W połączeniu z pompą ciepła, Clima Canal staje się potężną jednostką chłodzącą.

Grzanie, chłodzenie, wentylacja
Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów Clima Canal jest bardzo wydajnym urządzeniem, współpracującym z każdym źródłem zasilania. Jest idealnym rozwiązaniem do systemów niskotemperaturowych i pomp ciepła. Nadaje się do chłodzenia pasywnego i aktywnego. Wszystkie urządzenia Clima Canal o wysokości 10/13/19 wyposażone są w tacę i odpływ kondensatu.

Wygodna wentylacja
Jaga Clima Canal może być opcjonalnie wyposażony w złącze do wentylacji. Rozwiązanie takie zapewnia komfortowe i wstępnie ogrzane powietrze wentylacyjne, a jednocześnie jest całkowicie zabudowane w podłodze.

Superkompaktowy i cichy
Zestawienie wymiennika ciepła Low-H2O z wysokiej klasy wentylatorami, zostało stworzone z myślą o osiągnięciu rekordowych wydajności z bardzo małych rozmiarów. Wszystko to na niesłyszalnym poziomie hałasu poniżej 29 dB! Zastosowane w grzejniku najnowsze wentylatory z silnikami EC, pozwalają grzejnikowi Clima Canal zużywać o 50% mniej energii niż tradycyjne grzejniki oraz umożliwiają sterowanie za pomocą wszystkich nowoczesnych systemów automatyki budynków.

PRZEMYŚLANA STYLISTYKA

Clima Canal to wydajna technologia, wymagająca niewielkich głębokości montażu. Po wykończeniu podłogi widoczna pozostaje tylko kratka, którą można dopasować do wnętrza dzięki gamie kolorów i materiałów. Ponieważ wszystkie elementy wewnętrzne są pokryte ciemnoszarą powłoką lakierniczą, całe wnętrze jest niewidoczne.

Grzejniki podłogowe Jaga to idealne rozwiązanie klimatyczne, zarówno pod względem energooszczędności, jak i estetyki. Przy montażu należy uwzględnić przestrzeń pomiędzy kanałem a oknem. Zasłony nie mogą opadać na urządzenie. Dla optymalnego komfortu grzejnik kanałowy powinien mieć długość zbliżoną do szerokości przeszklenia.

JAKOŚC BEZ KOMPROMISÓW
Zastosowanie wysokiej jakości miedzi i aluminium do produkcji wymiennika oraz stali ocynkowanej galwanicznie do wykonania obudowy, zapewnia doskonały, całkowicie odporny na rdzę produkt końcowy, którego wszystkie elementy są starannie pokryte najwyższej jakości powłoką poliestrową, odporną na promieniowanie UV. Specjalnie dobrane silniki EC z wyważeniem eliminującym wibracje, pracujące w pyłoodpornej obudowie, są gwarancją długotrwałej i cichej pracy urządzenia.

 • Funkcja ogrzewania oraz ogrzewania i chłodzenia z kondensacją lub bez
 • Wymiennik ciepła do instalacji 2 lub 4-rurowej
 • Podłączenie do wentylacji (opcja)
 • Bezpieczne napięcie zasilania 24 VDC
 • Energooszczędne i ciche wentylatory bezszczotkowe EC (0-10V)

PRZEGLĄD MODELI

 • Możliwość ogrzewania,
  chłodzenia i wentylacji

 • OGRZEWANIE

  Idealne do pomp ciepła
  35/30/20ºC

 • CHŁODZENIE PASYWNE

  Możliwość chłodzenia pasywnego
  16/18/27ºC

 • CHŁODZENIE AKTYWNE

  Możliwość chłodzenia aktywnego
  7/12/27ºC

 • MOŻLIWOŚĆ WENTYLACJI

  Możliwość doprowadzenia świeżego
  powietrza z wentylacji

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego systemu.
Doradzamy w zakresie doboru urządzeń, akcesoriów i sterowania, do każdego rodzaju instalacji.

Jaga Polska 2024 - © Copyright
Szybki kontakt!
+
Wyślij!