zalety

Wszystko o systemie Low H2O - wady i zalety grzejników konwektorowych

zalety

Postprzez Gość » czwartek, 4 paź 2007, 14:38

Jestem szczęśliwym posiadaczem grzejników firmy Jaga. W temacie użyto słowa wady, jednak ja mając już grzejniki Jaga od kilku lat żadnych wad nie stwierdziłem. Grzejniki są wydajne, oszczędne, estetyczne i wbrew obiegowym opiniom nie zruinowały mojego budżetu. Długo szukałem odpowiedniego produktu, naprawdę wnikliwie analizowałem ofertę różnych producentów i po czasie upewniłem się co do słuszności mojego wyboru.
Istalator który instalował mi grzejniki ostrzegał mnie przed kurzem który miał się nagle pojawić w zastraszających ilościach, osmugach które miały być widoczne nad grzejnikiem i nawet mógłbym przyznać mu rację ale pod jednym warunkiem: otóż by kurz się pojawił musiałbym po prostu przestać sprzątać a to raczej nie wchodzi w rachubę ( żona goni :wink: )
Bardzo łatwy dostęp do elementu grzejnego umożliwia dokładne usunięcie zanieczyszczeń. Pozatym byłem naprawdę pod dużym wrażeniem fachowości i ludzkiego podejścia pracowników firmy A.N.B gdzie dokonałem zakupu (których oczywiście serdecznie piozdrawiam :D )
Gość
 

Postprzez Gość » czwartek, 4 paź 2007, 14:55

W zasadzie mógłbym się zgodzić z tą opinią lecz pojawiło się tu zwykle niepożądane słówko ale...Niestety czas oczekiwania na grzejniki był nieco przydługi bo czekałem ok.sześć tygodni a przy tak luksusowych grzejnikach które nie są przecież tanie wydawało mi się, że bedę mógł je zamontować od razu ale poza tym nie mam większych zastrzeżeń
Gość
 

"Która strona mocy jest w przewadze ciemna czy jasna&qu

Postprzez Rozsądny » poniedziałek, 8 paź 2007, 15:56

Mam wątpliwości na temat zastosowania systemu grzewczego w moim nowobudowanym domu. Zaczerpnąłem trochę informacji na rynku na temat grzejników Jaga low H2O (konwekcyjne) większość opini była bardzo pozytywna natomiast fachowiec, który ewentualnie będzie wykonawcą centralnego ogrzewania zarzucił grzejniką Jaga, że "kurzą" , "są mało wydajne" i ogólnie "jest z nimi dużo problemów.
Mój kolega budowlaniec stwierdził, że Jaga jest na większości budynków o bardzo wysokim standardzie i że bardzo ładnie wyglądają ale kolega nie jest specjalistą od ogrzewania dlatego szukam porady i odpowiedzi na wątpliwości!!!???
Rozsądny
 

Postprzez dorota » poniedziałek, 8 paź 2007, 15:57

Drogi Gościu
Myślę,że na tak dobre grzejniki warto poczekać i dłużej biorąc jeszcze pod uwagę fakt,że każdy grzejnik jest robiony specjalnie dla Ciebie :P
dorota
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 4 paź 2007, 13:21
Lokalizacja: warszawa

Re: "Która strona mocy jest w przewadze ciemna czy jasn

Postprzez Admin » wtorek, 9 paź 2007, 10:44

Mam wątpliwości na temat zastosowania systemu grzewczego w moim nowobudowanym domu. Zaczerpnąłem trochę informacji na rynku na temat grzejników Jaga low H2O (konwekcyjne) większość opini była bardzo pozytywna natomiast fachowiec, który ewentualnie będzie wykonawcą centralnego ogrzewania zarzucił grzejniką Jaga, że "kurzą" , "są mało wydajne" i ogólnie "jest z nimi dużo problemów.
Mój kolega budowlaniec stwierdził, że Jaga jest na większości budynków o bardzo wysokim standardzie i że bardzo ładnie wyglądają ale kolega nie jest specjalistą od ogrzewania dlatego szukam porady i odpowiedzi na wątpliwości!!!???

Witam,
fachowcy niestety często dyskredytują nasze grzejniki, ale wynika to raczej z tego, że łatwiej jest im iść do marketu budowlanego lub składu budowlanego, kupić grzejnik i go zamontować - nie muszą czekać i uczyć się nowych rzeczy - jast to po prostu łatwiejsze. Niestety nie jest to korzystne dla klienta, ponieważ kupuje on standardowy grzejnik płytowy - no może cena będzie trochę niższa. Grzejniki kurzą tak jak wszsytkie inne - płytówka też ma duży udział konwekcji. Nie są to różnice, które mają jakiś wpływ na unoszenie kurzu. Zaleta Jagi jest taka, że można zdjąć obudowę i oczyścić wymiennik ciepła za pomocą odkurzacza, a grzejnik dwupłytowy bardzo trudno wyczyścić między płytami. Wydajności są większe - wystarczy porównać tabele. Proponuję sugerować się radami tych którzy mają takie grzejniki i ich używają niż fachowców, którym krytykować jest po prostu wygodniej. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich fachowcach, bo są tacy którzy obiektywnie omawiają zagadnienie klientowi
Pozdrawiam
Admin
Admin
 
Posty: 87
Dołączył(a): środa, 3 paź 2007, 11:23
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do System Low H2O - wady i zalety - grzejniki konwekcyjne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron